KOŁO KULINARNE
rok 2023/2024

Podczas ostatnich w tym roku zajęć kulinarnych przygotowaliśmy piernik świąteczny z posypką orzechową. Wychowankowie Bursy postanowili ofiarować go z życzeniami wesołych świąt pewnej wyjątkowej osobie. Czy ktoś domyśla się komu? Ładnie przyozdobiony czeka na wręczenie.


 
Za nami kolejne zajęcia kulinarne. Po raz kolejny królowały gofry. To jedno z ulubionych dań bursowiczów.
Tym razem w kuchni rządzili chłopcy Mateusz, Kacper i Patryk. Chłopcy dali radę. Gofry wyszły przepyszne. Dziękuje panowie za fajnie spędzony czas.
  


Dziś odbyły się inauguracyjne zajęcia koła kulinarnego, na których dziewczęta przygotowały kruche ciasto ze śliwkami. Degustacja jutro podczas uroczystego podwieczorku z okazji Dnia chłopaka.

  


Za nami pierwsze w tym semestrze zajęcia kulinarne. Dziś dziewczęta przygotowały proste i niedrogie trzy składnikowe rogaliki z konfiturą różaną.
   


Jesień to czas kiedy w kuchni króluje dynia. Dziewczęta z koła kulinarnego pokusiły się więc dziś o przygotowanie rozgrzewającej zupy kremu z tego warzywa z dodatkiem świeżego imbiru.
    


Kolejne zajęcia kulinarne za nami. I znowu było pysznie

   

Inauguracyjne zajęcia koła kulinarnego za nami. Oczywiście jako pierwsze przygotowaliśmy Wasze ulubione gofry z różnymi dodatkami. Na pewno jeszcze nie raz zagoszczą u nas bo to ulubiony deser.