Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mecz w piłkę nożna halową Kawęczyn : Rzeczyca

REGULAMIN  

 1. Przed rozpoczęciem gry oraz w jej trakcie tylko kapitan zgłasza zawodnika grającego na pozycji bramkarza.
 2. Po uderzeniu w sufit – rzut wolny
 3. Zabrania się gry wślizgiem (również bramkarza na polu karnym – karą jest rzut karny).
 4. Wprowadza się karę 2 min. za: 

a)      używanie wulgarnych słów
b)      zbyt brutalną grę
c)      prowokacyjne zachowanie wobec przeciwników
d)     nieregulaminowe dyskusje z sędzią
e)      zachowanie nieprawidłowego odstępu przy wykonywaniu rzutu wolnego (mur 4 m od piłki) – karze podlega pierwszy zawodnik od lewej strony w murze
f)       świadome przeszkadzanie w grze zawodników siedzących na trybunach; w przypadku drużyny uczestniczącej w grze na ławce kar siada zawodnik z pola gry wyznaczony przez kapitana; w pozostałych przypadkach zawodnik z pola rozpoczyna grę na ławce kar

 1. Zawodnik ukarany karą 2 min. przebywa w tym czasie na ławce kar. Utrata bramki powoduje powrót zawodnika na boisko., oprócz kary za używanie słów wulgarnych.
 2. Przytrzymywanie się przedmiotów martwych przy walce o piłkę karane jest rzutem wolnym.
 3. Zawodnik, który zachowuje się wyjątkowo arogancko może otrzymać karę meczu
 4. Zabrania się celowego przetrzymywania piłki w martwych punktach i jest to karane rzutem wolnym zawsze (miejsce wyznacza drużyna poszkodowana) sprzed pola karnego drużyny, której zawodnik popełnił wykroczenie; po przypadkowym zatrzymaniu się piłki w martwym punkcie grę wznawia drużyna wyznaczona przez sędziego.
  Oto krótka relacja z meczu:
  Już od początku spotkania ostro do walki ruszyła drużyna Rzeczycy. Skutkowało to zdobyciem branki przez Kamila Bigosa. Do przerwy nie padła już żadna bramka. Dobra defensywa obu drużyn spowodowała małą ilość sytuacji bramkowych. Po przerwie do odrabiania strat zabrał się Kawęczyn. Lepsza współpraca braci Bartka i Marcina Wrony zaowocowała strzeleniem aż trzech bramek Wprawdzie straty zmniejszył Wiktor Świderek, ale mecz ostatecznie zakończył się wygraną Kawęczyna 3 : 2. Warto zaznaczyć, że w czasie trwania zawodów sędzia odesłał na ławkę kar tylko raz jednego zawodnika.

 15.12.2016
Mecz siatkówki pomiędzy Bursą Urzędu Marszałkowskiego a naszą Bursą nie miał wielkiej historii. Wygraliśmy zdecydowanie 3 : 0 przeważając we wszystkich elementach sztuki siatkarskiej. W naszej drużynie zagrali: Julia Romaldowska, Sandra Józefowicz, Ewelina Rydz, Dominik Winiarski, Mateusz Skołt, Sebastian Szopa.

Zapraszamy do Nas:-)!
Nasi absolwenci

SEKCJA INFORMATYCZNA

ROZMAITOŚCI SPORTOWE

 

archiwum wydarzeń
LICZNIK ODWIEDZIN